محیط کاربری
تبلیغات
آخرین مطالب
آرشیو
اخبار سایت
انتقادات و پیشنهادات

تبلیغات متنی

دکتر آرش امیدی، استاد گروه مدیریت بهداشت دام، دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیرازدرسنامه های فارماکولوژی دامپزشکی.

درسنامه های فارماکولوژی دامپزشکی که توسط استاد عزیزم دکتر گودرز صادقی هشجین تدوین شده است را می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.موضوع : مباحث آموزشی - کتابهای مفید آموزشی
تعداد بازدید : 18092 بار
ارسال شده در جمعه 24 ارديبهشت 1389 - 09:46

افتخارات و جوايز
در ادامه مطلب می توانید افتخارات و جوایز عمده دکتر امیدی را ملاحظه فرمائید.


موضوع : مباحث آموزشی -
تعداد بازدید : 11362 بار
ارسال شده در چهارشنبه 22 ارديبهشت 1389 - 05:06

نحوه نگارش يك مقاله به زبان فارسي
نگارش يك مقاله فارسي دكتر آرش اميدي چکيده: چكيده بايد شامل بخشهاي مقدمه، روش، نتايج و بحث باشد. چكيده حداكثر 250 تا300 كلمه باشد (بين250 تا150 كلمه مناسب است). مقدمه در حدود 20%، روش ها 30%، نتايج 25% و بحث 15 % مناسب خواهد بود. از آنجائيكه اكثر خوانندگان مقاله فقط چكيده مقاله را مطالعه و ارزيابي مي كنند و يا چكيده مقاله ممكن است توسط مراكز و موسسات اطلاع رساني علمي منتشر گردد، لذا اين قسمت بايد دقيق و روان و در برگيرنده كامل مقاله باشد. مقاله حاضر مي‌تواند به صورت يک نمونه عملي، براي تهيه مقالات مورد استفاده دانشجويان محترم قرار گيرد. در اين مقاله سعي شده تا اساس تهيه يك مقاله علمي توضيح داده شود. البته بايد توجه داشت كه هر مجله اي كه براي ارسال مقاله تان انتخاب نمائيد داراي راهنماي تدوين مقاله است كه در ابتدا يا انتهاي ان مجله آورده شده است كه با كمي تغيير مي توانيد مقاله را به فرمت آن مجله تهيه نمائيد. واژه هاي کليدي: (Keywords) تعداد كليد واژه ها بين 3 تا 10 كلمه (4 تا 8) فارسي پيشنهاد مي‌گردد. به عنوان معرف و راهنماي مقالات هستند.


موضوع : مباحث آموزشی - دانشجویان کارشناسی ارشد
تعداد بازدید : 14098 بار
ارسال شده در پنجشنبه 16 ارديبهشت 1389 - 08:00

همایش سراسری تغذیه و بیماریهای متابولیک گاو.
-------------------------------------------------------------------------------- همایش سراسری »تغذیه و بیماری های متابولیك گاو« برگزار شد صفحه S01 خبر (جنوبي) ، شماره سريال 17216 ، تاريخ انتشار 871214 روزنامه خراسان مودی- همایش سراسری تغذیه و بیماری های متابولیك گاو برای اولین بار در كشور در خراسان جنوبی برگزار شد.رئیس دانشكده كشاورزی بیرجند در این همایش گفت: ایران به لحاظ دامپروری و تولید فرآورده های دامی، دارای مزایای نسبی فراوانی بوده به طوری كه تقریبا تمام دام های ارزشمند در ایران، قابل پرورش و نگهداری هستند كه این مزیت صنعت تولید دام و فرآورده های آن را در كشور در زمره صنایع پردرآمد و مهم قرار داده است.بهدانی افزود: طبق آمارهای رسمی، سهم بخش كشاورزی كشور از تولید ناخالص ملی حدود 25 درصد بوده كه از میزان 45 درصد مربوط به دامپروری است و با این تفسیر حدود 11 درصد از تولید ناخالص ملی از دامپروری تامین می شود.وی با اشاره به گستردگی صنعت دامپروری تصریح كرد: از لحاظ تعداد دام حدود 7 تا 8 میلیون راس گاو و 70 تا 80 میلیون راس گوسفند و بز در كشور وجود دارد و علاوه بر این سالانه حدود 800 میلیون تا یك میلیارد قطعه مرغ تولید می شود.وی خاطر نشان كرد: بخش دامپروری، دامپزشكی و بهداشت دام در اقتصاد بعضی كشورها از جمله دانمارك، هلند و استرالیا جایگاه خوب و ممتازی به دست آورده و با توجه به توانمندی های بالقوه كشورمان برای تبدیل شدن به یك قطب در صنعت دامپروری، وجود مشكلات متعدد در این بخش مانع از تحقق این امر شده است.وی با توجه به این كه دانشكده كشاورزی دانشگاه بیرجند به لحاظ قدمت پس از دانشكده علوم، قدیمی ترین واحد آموزش عالی در دانشگاه بیرجند و استان محسوب می شود گفت: دانشكده كشاورزی در سالیان اخیر و با رویكرد توسعه توازن، تنوع بخش را در فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی خود را در دستور كار قرار داده است.دبیر این همایش هم گفت: تاكنون بیشتر همایش های برگزار شده به صورت عام به موضوع های مختلفی پرداخته اند اما در این همایش سعی شده تا به موارد تخصصی پرداخته شود.


موضوع : مباحث پژوهشی -
تعداد بازدید : 18092 بار
ارسال شده در سه شنبه 7 ارديبهشت 1389 - 06:32

مقالات همایش ها...
مقالات و خلاصه مقالات همایش های داخل و خارج در ادامه مطلب


موضوع : مباحث پژوهشی - مقالات و خلاصه مقالات
تعداد بازدید : 24122 بار
ارسال شده در سه شنبه 7 ارديبهشت 1389 - 06:00

طرحهای پژوهشی

فهرست طرحهای پژوهشی اختتام یافته و در حال اجرا در ادامه مطلبموضوع : مباحث پژوهشی - طرح پژوهشی
تعداد بازدید : 12477 بار
ارسال شده در سه شنبه 7 ارديبهشت 1389 - 02:25

مقالات ژورنالها

فهرست مقالات علمی پژوهشی در مجلات در ادامه مطلب

(با کلیک بر هر عنوان مقاله را می توانید دریافت کنید)موضوع : مباحث پژوهشی - مقالات پژوهشی
تعداد بازدید : 11124 بار
ارسال شده در سه شنبه 7 ارديبهشت 1389 - 02:17

دسته بندی
نظر سنجی

   در چه رشته ای تحصیل می کنید (کرده اید)؟


       

  1. دامپزشکی
  2. علوم دامی
  3. پزشکی
  4. رشته های دیگر

        

لینکستان
تبلیغات
اوقات شرعی
آمار
افراد آنلاين : 3
امروز : 63
ديروز : 71
اين هفته : 251
اين ماه : 1485
امسال : 10471
کل بازديد : 222615
کل مطالب : 77
تگهای مطالب
|


تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر آرش امیدی می باشد
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است