محیط کاربری
تبلیغات
آخرین مطالب
آرشیو
اخبار سایت
انتقادات و پیشنهادات

تبلیغات متنی

دکتر آرش امیدی، استاد گروه مدیریت بهداشت دام، دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیرازاساتید نمونه دانشگاه در سال 1389
به مناسبت دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم مراسمی در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد. در این مراسم که اعضای هیأت علمی دانشگاه حضور داشتند دکتر محمد رضا میری رئیس دانشگاه بیرجند با گرامیداشت روز معلم و تجلیل از مقام معلم از شهید مطهری به عنوان شخصیتی که هم مصداق« مداد علما» و هم « دماء شهداء» است یاد نمود. وی با برشمردن برخی موفقیتهای دانشگاه بیرجند طی سال گذشته بویژه در توسعه آموزش عالی ، ایجاد رشته های جدید و نیز قبولی دانش آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد را نتیجه همدلی و همکاری و تعلق خاطر هیأت علمی دانشگاه به این مجموعه دانست.
به همین مناسبت تعدادی از اعضای هیأت علمی به بیان نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهاداتشان در زمینه بهبود کیفیت و ارتقاء هرچه بیشتر دانشگاه در بخشهای مختلف پرداختند.
در پایان اساتید نمونه دانشگاه در سال 1389 توسط دکتر محمدمهدی خطیب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه معرفی شدند. از دانشکده کشاورزی دکتر آرش امیدی و دکتر سهراب محمودی،از دانشکده علوم دکتر حیدر رئیسی، دکتر سیدسعید محمدی، دکتر محمدحسین زرین کوب، از دانشکده مهندسی دکتر احمد آریافر، دکتر حسن فرسی، دکتر محسن فرشاد، از دانشکده ادبیات و علوم انسانی دکتر ابراهیم محمدی و دکتر جلیل ا... فاروقی، از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دکتر جعفر خوشبختی،علی زارعی از دانشکده هنر و از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دکتر محسن نوکاریزی به عنوان استادان نمونه دانشگاه بیرجند و مهندس حمیدرضا خاقانی، مهندس اسدا... مودی از دانشکده مهندسی، مریم خراشادیزاده از دانشکده علوم، الهام پایانی از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، پریوش شیرزایی از دانشکده تربیت بدنی ، مهندس مسعود خزاعی از دانشکده کشاورزی و عباس خسروی از دانشکده هنر به عنوان کارشناسان آموزشی نمونه دانشگاه بیرجند مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

http://www.birjand.ac.ir/index.php/1388-11-27-10-10-20/978-1390-02-12-05-21-05.html


  دیدگاه شما : [0] نظر   رای به مطلب :

تگ ها :


موضوع : مباحث آموزشی -
تعداد بازدید : 12206 بار
ارسال شده در سه شنبه 20 ارديبهشت 1390 - 02:32دسته بندی
نظر سنجی

   در چه رشته ای تحصیل می کنید (کرده اید)؟


       

  1. دامپزشکی
  2. علوم دامی
  3. پزشکی
  4. رشته های دیگر

        

لینکستان
تبلیغات
اوقات شرعی
آمار
افراد آنلاين : 1
امروز : 127
ديروز : 177
اين هفته : 764
اين ماه : 434
امسال : 12915
کل بازديد : 199100
کل مطالب : 77
تگهای مطالب
|


تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر آرش امیدی می باشد
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است